Trenują z nami:

zdjęcie trenera

Adam

Pierdołowaty romantyk ze skłonnością do przesady i szukania dziury w całym. Jak to się stało, że trenuję judo - zupełny przypadek. Na co dzień brakuje mi najbardziej - czucia i umiaru, np. żeby odklepać zanim mi ktoś połamie żebra.

zdjęcie trenera

Aleksander "Alek"

Jedna z głów hydry będącej zaczątkiem Hagakure.
Dumny przedstawiciel kategorii 95+.
Niektórzy mówią, że jestem tym, który dzwoni i opier... przypomina, że na treningi trzeba chodzić.
Uważam, że sztuki walki to świetny sposób na psychiczny relaks, a to jedynie tylko jedna z wielu korzyści płynących z treningu.
Miało być pięć zdań, więc to jest ostatnie, pozdrawiam i zapraszam na wspólne treningi.

zdjęcie trenera

Ania

Najmniejsza, ale najdzielniejsza. Jak mawia trener – „definicja braku talentu” - obrywa, liże rany i wraca po więcej.
Niesiona i napędzana pragnieniem spuszczenia porządnego lania Aleksowi.
Jej cele w judo na teraz – przeżyć.

zdjęcie trenera

Beata "Beti"

Kategoria wagowa: do 95 kg
Złamanych kości: 2
Podbite oko: 1
Ilość siniaków: niepoliczalna
Pas: pomarańczowy
Ulubiona technika: Sankaku
Poza Judo próbuje ogarnąć życie i upchnąć w 24 godziny zdecydowanie za dużo aktywności. Trenuje przede wszystkim dla zdrowia (psychicznego i fizycznego) i żeby móc więcej jeść oczywiście.
Podobno niepokorna. Taaa. A tak naprawdę to dobra, miła i uczynna.
Ciekawostka, której o mnie nie wiecie: poza teamem Hagakure wszyscy mówią do mnie Beti :)

zdjęcie trenera

Daniel

Kategoria wagowa lekka.
Zupełny świeżak w sztukach walki. Co więcej nigdy mnie one nie interesowały aż do września 2021 kiedy to wziąłem udział w Treningu Wielogodzinnym (wytrzymałem tylko 2h). Aktualnie zaciekawiony tą sztuką obrony, choć wciąż nie bardzo radzący sobie z technikami o nazwach nie wspomnę.
Wykształcenie wyższe ekonomiczne uzyskane w SGH, pracuje w branży Bankowej.
W czasie wolnym (czyli pomiędzy zabawami z dziećmi, pracą a treningami) lubię jeździ rowerem (wszędzie). Polecam każdemu jazdę rowerem i treningi w stowarzyszeniu Hagakure.

zdjęcie trenera

Ewelina

Miłośniczka wszystkich sportów jakie istnieją na świecie. Chce spróbować swoich sił we wszystkim. Teraz przyszedł czas na judo.

zdjęcie trenera

Kamil "Kaczor"

Krótko o sobie, na co dzień przedsiębiorca, doradca i spedytor w branży transportu morskiego, kochający mąż oraz tata 15 letniej córki.
W czasie wolnym uwielbiam odpoczywać i dobrze zjeść, co ma swoje odzwierciedlenie na załączonym zdjęciu :)
Cenię naturę, wypoczynek poza miastem a dodatkowo małymi krokami zaczynam przekonywać się do spędzania czasu wolnego na pokładzie łodzi żaglowej.

zdjęcie trenera

Maciej "Maciej Ciszewski"

Niewielki ciałem ale wielki duchem. Maciej (45+) - poczatkujący judoka choć w młodości trenował amatorsko różne sporty. Obecnie swoją pasję do sportu realizuje zgłębiając tajniki sztuki walki judo. Z wykształcenia chemik po Politechnice Warszawskiej, pracujący w branży paliwowo-energetycznej.

zdjęcie trenera

Marcin "Czarny"

Z zawodu lekarz Anestezjolog. Żeglarz, eks. Karateka (6kyu karate kyokushin). Przygodę z Judo rozpocząłem w 2019, obecnie 9kyu.

zdjęcie trenera

Marcin

ur. 1977r.
stan posiadania:
- żona: jedna
- potomstwo: jedno
- motocykle: trzy
Przez pierwsze prawie 40 lat swojego życia nie miałem nic wspólnego z Judo. Jedynie co, to mogłem widzieć migawki z olimpiad. Pierwszy zaczął uprawiać syn w przedszkolu, a potem ze dwa lata zajęło trenerowi namawianie rodziców na stworzenie grupy dla dorosłych. W końcu w kilka osób przekonaliśmy się do zajęć wspólnie z dziećmi. Pierwsze zajęcia - ogólnorozwojowe, trochę teorii i opanowanie podstaw pozwoliły zdobyć biały pas. Od wakacji 2020r trenujemy już w grupie dla dorosłych, z której wyrosło Stowarzyszenie Hagakure.
W życiu poza judo jestem elektronikiem (www.elka.pw.edu.pl), dojeżdżam codziennie do pracy, gdzie zajmuję się konstruowaniem zleconych urządzeń.
Od wczesnych lat zajmowały mnie motocykle, w szczególności jazda w terenie. Choć miałem przerwy w ciągłości sezonów to temat nigdy nie wygasł.

zdjęcie trenera

Mateusz "Bachu"

Kategoria wagowa 95+ (jeszcze)
Z zawodu finansista - spec od funduszy unijnych.
Fan aktywnego spędzania czasu.
Amatorsko - rower, narty, squash, tenis stołowy, cross-fit.
Zawsze fascynowały mnie sporty walki.
Od niedawna postanowiłem zacząć trenować judo w Hagakure i uważam, że to był bardzo dobry krok, bo już po kilku treningach widzę poprawę swojej kondycji fizycznej i psychicznej ;)
Polecam wszystkim tę formę sportu - świetna odskocznia od rzeczywistości.

zdjęcie trenera

Patryk "PolakMały"

Młody, zwinny, energiczny.
Uwielbiam podróże małe i duże, uwielbiam tańczyć (taniec, rytm, energia!), uwielbiam ruch i wszystko co z ruchem związane przede wszystkim uwielbiam sztuki walki japońskie i koreańskie. W skrócie spełniam swe marzenia.
I Wy też łapcie marzenia, wystarczy wyciągnąć ręce.
Ku chwale sportu, sztuki i życia!

zdjęcie trenera

Piotr

Lat: za dużo.
Wykształcenie: absolwent Niewidocznego Uniwersytetu – pozdrawiam panie Terry Pratchett, gdziekolwiek pan jest.
Charakter: podręcznikowa mazowiecka zawalidroga. Łączy w sobie cechy barbarzyńcy i humanisty.
Łatwo się domyśleć, że ani jedno ani drugie. Niesłychanej dobroci serca, krynica spokoju, no po prostu dusza człowiek.
Cytując klasyka: Mnie można na język nadepnąć, złego słowa nie powiem... No co?!

zdjęcie trenera

Piotr "Kruhy"

Wielki i zarośnięty.
Pełni funkcję, administruje i organizuje.
Czasem trenuje.
Oszczędny w słowach i ruchach.
Robi co może!

zdjęcie trenera

Remigiusz "Remek"

Biofizyk. Pracownik naukowy PAN i nauczyciel. Na pierwszy trening judo trafił wraz z synem (wówczas 5,5 lat) jesienią 2019 r. Zwolennik rozwiązywania szkolnych zadań z fizyki zgodnie z fazami rzutu (to działa!). Obecnie pracuje najczęściej nad trzecią zasadą judo na treningach z przedszkolakami...

zdjęcie trenera

Wojtek "Satyr"

Kategoria wagowa: zdawało by się, że 72 kg to wcale nie tak mało. Ale jest tak tylko do momentu, gdy nie przygniecie cię 125 kg-mowy Ogr lub gdy inny nie wyrwie cię w trakcie randori z korzeniami i klepką. Nie ma rady przechodzę na dietę pączkowo-czekoladową - trzeba przybrać.
Ulubione techniki: jak się okazało podczas mojej przerwy w ćwiczeniu wyrzucili z Judo większość mych ulubionych technik. Na szczęście Ippon Seoi Nage i Harai-Goshi są wieczne. Prócz tego oczywiście nic nie zastąpi starego dobrego ataku z zaskoczenia.
Doświadczenie w Judo: do trzech razy sztuka. Trenowałem Judo w podstawówce i na studiach (AZS UW), ale były to romanse o tyle ogniste co i krótkie. Teraz zamierzam poćwiczyć długo - może nawet rok...
Motto w walce: oddychaj, oddychaj to zaraz się skończy!
Ambicja w Judo: zdać na 9 kyu przed Kamilem